arkada-x.com   


Телефонiя

Порядок переоформлення телефону

Переоформлення телефону на iншу особу здiйснюється у наступних випадках :

При купiвлi телефонiзованої квартири, враховуючи той факт, що встановлений там телефон не є власнiстю нового мешканця, укладається договiр на надання послуг зв'язку на загальних пiдставах. Оплата за переоформлення телефону здiйснюється вiдповiдно до граничних тарифiв.

У випадку обмiну телефонiзованих квартир у межах дiї АТС-295, телефонна компанiя "Аркада-Х" протягом мiсяця на пiдставi заяв абонентiв та документiв про обмiн, здiйснює взаємне переоформлення договорiв для тих громадян, якi на момент переїзду були абонентами. Оплата при цьому здiйснюється вiдповiдно до граничних тарифiв, розмiр її залежить вiд способу пiдключення телефону (основний, пiдключений до окремої лiнiї, паралельний тощо) .

У разi дарування телефонiзованої квартири дiтям, одному з подружжя, батькам договiр на надання послуг зв'язку переоформляється на власника квартири за оплату, розмiр якої залежить вiд того, чи був заявник ранiше абонентом АТС-295 та вiд наявностi в паспортi вiдмiтки про реєстрацiю постiйного мiсця проживання за вiдповiдною адресою, вiдповiдно до граничних тарифiв. При даруваннi квартири близьким родичам договiр переоформляється на власника квартири при наявностi всiх документiв негайно. У випадку дарування квартири iншим особам договiр переоформляється на загальних пiдставах.

У випадку одержання квартири в спадщину договiр переоформляється, якщо спадкоємець пред'являє на пiдприємство електрозв'язку документи про спадщину не пiзнiше семи мiсяцiв з дня подання заяви. Перш за все, новому власниковi квартири необхiдно звернутись в абонентский вiддiл ТзОВ "Аркада-Х" з вiдповiдною заявою. Тому що, як тiльки буде встановлено факт смертi або виїзду абонента, телефон вiдключать i через 30 днiв, якщо не надiйде заява вiд можливого спадкоємця чи власника квартири, телефон буде скасовано.

Назад

Версiя для друку

 

Компанiя Аркада-Х • Львiв, вул. Патона, 7A

(067) 670-17-05

(066) 295-17-05

(032) 295-17-05

 
Visa Mastercard
На головну :: Про компанiю :: Телефонiя :: Тарифи Iнтернет :: Тарифи телефонії :: Оплата послуг :: Контакти ::

Copyright © 2005 ARKADA-X All Right Reserved